Erman Dive Center Hakkında

1999 Yılında Bodrum'da kurulan Erman Dive Center su altında ve su üstünde en iyi hizmeti vermeyi kendisine prensip edinmiştir. Dalış merkezimiz, profesyonel ekibi ile siz dalış sevenlerin rahatını ve güvenliğini herşeyin üstünde tutan mükemmeliyetçi servisi ile Ege Denizinin mavi sularında sizi bekliyor. Erman Dive Center programlı ve sürekli dalış turları ile Bodrum'un en güzel dalış noktalarında sizlere hizmet vermektedir.

Su altını keşfetmek mi istiyorsunuz? Sertifikanızı yeni mi aldınız?

Teknik dalgıç ya da Profesyonel dalgıç mısınız? Sualtı fotoğrafçısı mısınız?

Erman Dive Center personeli her seviyeden dalış severe kaliteli hizmet verebilecek deneyime sahiptir.

Konularında uzman eğitmenlerimiz ve dive masterlarımızla her seviyede kurslar, her an plaj dalışı, hızlı botla dalışlar, gece dalışları, tam gün veya yarım gün dalış turları yapabilirsiniz.

Tam donanımlı dalış merkezimiz, içinde bulunduğu Hapimag-Sea Garden tatil köyü ile gerçek 5 yıldız tatil köyü hizmet anlayışı ve konforu sunmaktadır. Ayrıca dalış merkezimizi, Bodrum Merkez, Karada Marina'da da hizmetine devam etmektedir.

Tüplerimizin bakımları her sene yapılmakta olup, yeni yüksek teknoloji ürünü ALKIN komprasörle kaliteli hava dolumu yapılmaktadır. Kaliteyi her zaman ön planda tutan dalış okulumuza PADI tarafından Müşteri Memnuniyeti Sertifikası verilmiştir.

Erman AKARSU

MURPHY & OTTO